Hakkımızda

1986 'dan beri Ümraniye sanayi sitesinde faaliyet gösteren şirketimiz Akzo Nobel A.Ş. oto tamir boyaları ve alt malzemeleri ile sektöre adımını atmıştır. Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda girişimlerde bulunan şirketimiz çalışma alanlarını genişleterek hem oto tamir boyaları hem de sanayi boyaları satısı ile hizmet vermektedir. Şirketimiz ayrıca otomotiv tamir sektörünün dev markaları arasında olan 3M, Loctite bayiliklerini de bünyesinde bulundurmaktadır.

2013 yılında 2. Şubemiz Kadosan Sanayi Sitesinde hizmete girmiştir. 

İnsanların hayatına renk katma misyonuyla Atılım Boya, herkesin ortak ihtiyacı olan renkli bir hayata en kolay şekilde ulaşmanın yolunu gösteriyor. Atılım Boya, sektördeki tüm kullanıcılara hitap eden oldukça geniş ve kaliteli bir ürün gamına sahip.

Atılım Boya, renklere olan tutkusu ile kaliteli ve geniş ürün yelpazesinin yanı sıra hizmetleriyle de tüketicilerinin hayatına büyük kolaylık sağlıyor.

Mükemmel mağazacılık anlayışı çerçevesinde Atılım Boya, tüketicilerine gönüllerine hapsolmuş tüm renkleri kullanarak, dekorasyonları en mükemmel tonlar ile tamamlama imkanı sunuyor. Tüketiciler, Atılım Boyalarının sunduğu onlarca çeşit hazır rengin yanı sıra binlerce farklı renk yaratıp, hayallerini gerçekleştirebiliyor.

ÇÖZÜM ORTAKLARI

Copyright @2015 Atılım Boya tüm hakları saklıdır.   |   Web Tasarım & Yazılım : Türkiye Dünya Medya